новітня безопераційна методика видалення локальних жирових відкладень, заснована на контрольованому охолодженні підшкірно-жирової тканини.
Кріоліполіз
Cristal

Кріоліполіз ­­– це сучасний спосіб позбутись жирових відкладень без хірургічних втручань за рахунок кристалізації та перманентного видалення жиру

Апарат CRISTAL Deleo (Франція) – кріоліполіз, інтенсивне охолодження локальних жирових відкладень та одночасне створення вакууму, під дією якого захоплюється жирова складка та створюється ішемія, що змінює структуру адипоцитів (жирових клітин). Процедура призводить до кристалізації жирових клітин, які потім руйнуються під дією холоду. Протягом кількох тижнів після процедури кристалізований жир природно остаточно виводиться з організму.
Цей інноваційний метод ефективний, безпечний, неінвазивний, не вимагає жодної анестезії. Відразу після завершення процедури пацієнт повертається до звичної активності. Через 8 тижнів досягається оптимальний та остаточний результат.




















ПРО ПОСЛУГУ

  • Кріоліполіз на апараті нового покоління Cristal дозволяє позбутися локальних жирових відкладень на обличчі та тілі. Метод ефективний для чоловіків та для жінок. З його допомогою можна усунути жирові відкладення на підборідді, животі, стегнах, боках, литкових м'язах, руках, спині – у комплектації передбачено 10 різних насадок. Особливо він незамінний для таких важких зон, як область «галіфе», коліна та талія, які важко виправити за допомогою фітнесу та дієти.
  • Кріоліполіз працює за допомогою холоду та вакууму. Апарат "засмоктує" оброблювану ділянку, а потім впливає на жирові клітини низькою температурою. Під її дією жирові клітини кристалізуються, та руйнуються. Протягом наступних кількох тижнів жир назавжди залишає організм, а тіло набуває стрункий і підтягнутий вигляд. Цей метод ідеально підійде пацієнтам, які цінують нетравматичні та безболісні, але надійні методи корекції фігури. Завдяки покращеній технології французької компанії Deleo апарат Cristal відрізняється від своїх попередників більшою ефективністю, безпекою та при цьому демократичною вартістю.











Смарагдовий аплікатор
Розмір: 14 см.
Невеликі жирові відкладення.
Показання: руки, складки в районі бюстгальтера, невеликі жирові відкладення на талії та колінах

Сапфіровий аплікатор
Розмір: 16 см.
Полівалентний більшість типів складок жиру.
Показання: живіт, жирові відкладення на талії та стегнах.

Рубіновий аплікатор
Розмір: 23 см.
Великі жирові складки.
Показання: живіт.

Аметистовий аплікатор
Розмір: 22,5 см, плаский.
Спеціально розроблений для плоских поверхонь.
Показання: зона «галіфе» та стегна.

Агатовий аплікатор
Обличчя – малі жирові відкладення.
Тіло – невеликі жирові відкладення.
Показання: нижня щелепа, гінекомастія, підборіддя, коліна, складки у районі бюстгальтера. підборіддя.


Аплікатори, які ми використовуємо.
ВІК І ПОКАЗАННЯ
Кріоліполіз на апараті Cristal не має вікових обмежень. До показань можна віднести локальні жирові відкладення на обличчі та тілі. Процедура буде ефективна як для тих, хто веде малорухливий спосіб життя, так і для тих, хто активно займається фітнесом. На жаль, ефект буде непомітний для пацієнтів, які мають значну зайву вагу. У цьому випадку ми рекомендуємо спочатку зменшити загальну масу тіла.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
До протипоказань відносяться вагітність та лактація, підвищена чутливість до холоду, пошкодження шкіри у зонах корекції









РЕАБІЛІТАЦІЯ
Реабілітація не потрібна. Ви можете повернутись до звичного ритму життя в день процедури. В оброблених зонах у деяких випадках можна спостерігати незначні почервоніння, гематоми та легке відчуття оніміння. Все це проходить самостійно протягом кількох годин (у поодиноких випадках днів).


ОЦІНКА РЕЗУЛЬТАТУ
Остаточний стабільний результат можна оцінити через 8−10 тижнів. Це пов’язано з тим, що жир виводиться з організму протягом кількох місяців. В залежності від початкового об'єму жирової тканини при потребі процедуру можна повторити. Після процедури для покращення лімфодренажу та більш стійкого ефекту ми рекомендуємо пройти декілька сеансів масажу насадкою Diamant.












Красива фігура вимагає зусиль, а не дива
Вартість послуги
Кріоліполіз на апараті Cristal (одна насадка обличчя/тіло)

Кріоліполіз на апараті Cristal (дві насадки тіло/антицелюліт)


3000 грн

6000 грн
Контакти
+38 050 597 53 73
ліцензія МОЗ No 01/2111-М від 21.11.2019



Час роботи: щоденно з 10.00 до 21.00
Made on
Tilda