Anubis Barcelona 
Розумна косметика для професіоналів


Бренд професійної іспанської косметики Anubis Cosmetics було засновано сім’єю Сайнз 1982 року. Компанія представила інноваційну лінійку засобів для догляду Shining Line, спрямовану на освітлення шкіри та корекцію гіперпігментації. Ця лінія стала справжнім проривом у сфері косметології та була представлена в більш ніж 35-ти країнах світу.
Компанія продовжила дослідження нових активних інгредієнтів і вдосконалення унікальних формул під час створення професійних концепт-доглядів, спрямованих на розв’язання різних естетичних проблем шкіри. Унікальність і ефективність косметики Anubis Barcelona зумовлена застосуванням запатентованих формул, у складі яких активні компоненти посилюють одне одного за принципом синергетичної взаємодії.
Сьогодні компанія Anubis Barcelona представляє понад 200 найменувань інноваційних косметичних засобів для професійного догляду за шкірою обличчя, тіла та різноманітних SPA-процедур. Продукція бренду відзначена численними міжнародними нагородами та визнана професіоналами в галузі косметології в країнах Європи, Азії, Близького Сходу та Північної Африки.Красива шкіра вимагає зусиль, а не дива
Оплата
Оплата та доставка
При доставці по Україні:
– карткою на сайті;
– готівкою при отриманні (додатково оплачується комісія Нової Пошти за зворотній платіж).

При доставці за кордон:
– карткою на сайті.
1
Відправлення
Відправлення
Для замовлень, зроблених до 18:00 – відправлення у день оплати.

Для замовлень, зроблених після 18:00 або у вихідні – на наступний робочий день.

2
Доставка
Доставка
Самовивіз зі студії (м. Харків, пр. Московьский,90) – безкоштовно.

Доставка Новою Поштою по Україні – при замовленні від 2000 грн доставка безкоштовна. При оплаті готівкою у відділенні Нової Пошти додатково сплачується комісія за зворотній платіж.

Доставка за кордон – будь-якою зручною вам кур'єрською службою, оплачується окремо.

3
Подарунковий сертифікат на будь-яку суму

Контакти
+38 050 597 53 73
ліцензія МОЗ No 01/2111-М від 21.11.2019Час роботи: щоденно з 10.00 до 21.00
Click to order
Made on
Tilda