КОНТУРНА ПЛАСТИКА ГУБ у SKIN CLINIC

Контурна пластика або заповнення морщин, зморшок

Контурна пластика губ

Цілком очевидно, що у наш час кожна людина прагне досконалості. Зокрема, еталоном краси вважають бездоганний стан шкіри обличчя. З кожним днем для боротьби із недоліками обличчя набирає все більше популярності використання контурної пластики та філерів.

Виявлені  «проблемні зони обличчя» (носогубні складки, тонкі губи, опущені кутики губ, гусячі лапки)  часто, на жаль, додають декілька років  їх власнику. Донедавна з  цими проблемами  могла впоратись тільки пластична хірургія – метод, на який не кожен готовий наважитись. На щастя, у наш час існує можливість не хірургічної корекції ознак старіння, а саме контурної пластики.

Контурна пластика – це введення спеціальних філерів (гелів) на основі гіалуронової кислоти у проблемні ділянки шкіри малими дозами для заповнення об’єму. Контурна пластика здатна відкорегувати зовнішній вигляд губ, носогубних складок, підборіддя і вилиць, преорбітальної області, області чола. Гіалуронова кислота – основний складник філерів – є природнім міжклітинним середовищем шкіри, що з віком втрачається.

Сама методика проста і зрозуміла: спеціальним шприцом під шкіру, в її “проблемні зони”, вводять спеціальний препарат. Омолоджуючий ефект та помітні зміни настають  відразу ж після проведення процедури. Тривалість процедури  – 20-30 хвилин.

У результаті застосування контурної пластики можна досягти вирішення низки проблем:

Корекція морщин контурною пластикою

 • усунути зморшки над і під губами;
 • усунути зморшки «скорботи»;
 • корегувати носогубні складки;
 • усунути зморшки на повіках;
 • усунути зморшки між бровами;
 • усунути зморшки на чолі;
 • згладити западаючі рубці;
 • запобігти поглибленню зморшок на молодій шкірі ( в осіб 20-30 років);
 • збільшити об’єм губ і змінити їх форму.

Однією з головних переваг контурної пластики є можливість змінити зовнішній вигляд обличчя в бік молодості та життєрадісності. Перед проведенням процедури наші спеціалісти індивідуально підбирають різноманітну техніку та ділянки корекції, заздалегідь узгоджуючи всі дедалі в кожному окремому випадку. Термін дії препаратів після введення у шкіру триває від 6-ти до 12-ти місяців, залежно від індивідуальних особливостей шкіри. За цей час препарат повністю розщеплюється та виводиться з організму.

Рекомендації перед контурною пластикою:

 • Не приймати аспірин або нестероїдні протизапальні засоби  протягом  3-х днів;
 • Після лазерного омолоджування шкіри контурна пластика носогубних складок проводиться лише за умови цілковитого відновлення шкірного покриву.

Після контурної пластики:

·          

·         Протягом декількох годин після ін’єкції рекомендується уникати надмірного напруження мімічних м’язів в  області перенісся, губ, носогубних складок;

·         Не рекомендується піддавати обличчя дії засобів автозагару, сонячних променів або надмірного тепла (ультрафіолет, сауна і тому подібне) протягом 2-х тижнів після ін’єкції;

·         Не можна доторкатися або масажувати місце ін’єкції;

·         Користуватися косметикою або звичайними засобами по догляду за шкірою можна наступного дня після того, як проведена контурна пластика.